Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovníci v sociálních službách, Rakovník

Pozice:
Pracovníci v sociálních službách
Zaměstnavatel:
ALMA MATER, o.p.s.
IČO:
02320690
Oblast (okres, kraj):
Rakovník
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
28840
Popis práce:

Požadujeme: minimálně výuční list, empatii, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, základy znalosti práce na PC, výpis z rejstříku trestů. Splnění kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., praxe v obdobném zařízení a znalost programu Cygnus výhodou.
Co Vás čeká: práce se seniory trpící demencí. Práce spočívá v zajištění péče v oblasti hygieny, stravy a běžných činnostech. Směny jsou 12hodinové (denní/noční).
Nabízíme: platovou třídu 5, 6, pravidelné odměny 2x do roka, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, dotované obědy, 2 dny Sick Days.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 734750821 nebo e-mailem dsnovestraseci@seznam.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Rýznarová
Telefon:
734750821
Počet zobrazení inzerátu:
67×